فراخوان مسابقه‌ی نقاشی وُرنا

اولین دوره‌‌ی مسابقه‌‌ی نقاشی وُرنا با موضوع شادی و تفاوت‌های فردی با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مفهوم صلح از سوی کارخانه‌ی رؤیاسازی وُرنا برگزار می‌شود.

«همه حق دارند شاد باشند»، «ما همه متفاوت هستیم» و «خودِ دوست‌داشتنیِ من» موضوع‌های این مسابقه‌اند که شرکت‌کنندگان در چهار گروه سنی ۴ تا ۶ سال، ۷ تا ۹ سال، ۱۰ تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۱۶ سال و بزرگسال می‌توانند آثار خود را با تکنیک آزاد (گواش، پاستل، آبرنگ، مداد رنگی، کلاژ، چاپ و…) به دبیرخانه‌ی مسابقه بفرستند.

شرایط:

اندازه‌ی اثر دست‌کم ۲۱ در ۲۹ و در نهایت ۵۰ در ۷۰ باشد.

از هر شرکت کننده تنها یک اثر پذیرفته می‌شود.

روی اثر چیزی نوشته نشود.

اثر بدون پاسپارتو و قاب باشد.

فرم شناسنامه‌ی اثر تکمیل شده باشد.

علاقمندان باید تصویر باکیفیتِ اثر را (در قالب فایل jpg که هم‌نامِ صاحبِ اثر و به انگلیسی اسم‌گذاری شده است) به‌علاوه‌ی فرم تکمیل شده و تصویر صفحه‌ی اول شناس‌نامه‌ تا تاریخ ۲۰ شهریورماه به نشانی الکترونیکی vornagroup.ir@gmail.com بفرستند. آثاری که شرایط گفته شده را رعایت نکنند، از مسابقه خارج می‌شوند. آن گروه از شرکت‌کنندگان که اثرشان برگزیده می‌شود، لازم است اصل اثر را برای دبیرخانه ارسال کنند.

طرح پوستر اولین دوره‌ی مسابقه‌ی نقاشی وُرنا اثر مریم خزعلی است و برگزیدگان مسابقه همزمان با روز جهانی صلح در ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ معرفی می‌شوند و از آن‌ها با لوح تقدیر، نشانِ وُرنا و هدیه‌ی فرهنگی تقدیر خواهد شد.

دانلود فرم شناس‌نامه‌ی اثر